Hakkımızda

ileadmin

Hakkımızda

AYS Sıhhi Tesisat;

Elazığ’ın bütün ilçe ve mahallelerine tesisat, elektrik ve montaj hizmetleri vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin evinde veya işyerinde meydana gelebilecek her türlü tesisat, elektrik ve tamirat gibi ihtiyaçlarında hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz

  • AYS Sıhhi Tesisat olarak küçük iş büyük iş ayrımı yapmadan gelen tüm tadilat tamirat işlerine cevap vermekteyiz. Firma olarak prensibimiz;   müşterilerimize sunduğumuz hizmetin, yaptığımız işin ve sattığımız ürünlerin her zaman arkasında durmak. Müşterilerimizi dostumuz olarak görür ona göre hizmet veririz.
  • AYS Sıhhi Tesisat’tan hizmet aldıktan sonra memnuniyetini dostları ile paylaşan ve bizi tavsiye eden hiç bir müşterimizi utandırmadık. Bizi tercih eden ve tercih ettikten sonra tavsiye eden herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
  • AYS Sıhhi Tesisat ekibini bir cep telefonu numarası ve internet adresiyle hizmet veren tesisatçılar ile karıştırmayın, hizmet aldıktan sonra bize ulaşabileceğiniz sabit adresimiz ve işyerimiz var. Müşterilerimizi her zaman iş yerimizde misafir etmek isteriz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

1 yorum

Mr WordPressYayın tarihi8:51 pm - Haz 18, 2010

Hi, this is a comment.
To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Bir cevap yazın

test2797